SerwerMinecraftPl

Forum naszego serwera


#1 2011-08-26 14:54:52

ToKej

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-20
Posty: 5
Punktów :   

Sąd PP (Pod Prawem)

Mamy juz policje ale policja nie zawsze moze miec racje wiec prponuje zeby zrobic sad w ktorym sedzia i swiadkowie beda oceniac czy sprawca zrobil cos przypadkowo czy specjalnie lub o czyms nie wiedzial.
Ja sie zglaszam na Sędzie i mam nadzieje ze ten dziwny pomysl wypali : >

Offline

 

#2 2011-08-26 16:20:47

 Chytrus

Admin

Skąd: Kraków NH
Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 98798765
Punktów :   

Re: Sąd PP (Pod Prawem)

Nie ten dział to powinno być w propozycjach

Offline

 

#3 2011-08-26 18:05:37

Goltik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sąd PP (Pod Prawem)

Moje zdanie na ten temat jest takie:
Po co nam sąd jak jest pixelowy patrol i to on obwinia sprawce to jest raz.
sędzia zbytnio nie będzie wiedział o co w tym chodzi bo go przy tym nie było a dokładnie wytłumaczyć całego zajścia się nie da.
Bardziej przekonująca gadkę może wymyślić sprawca i wtedy ten który był przy tym i to widział wyjdzie wtedy na głupka.to jest dwa.


Lepiej zrobić na obrzeżach miasta wieże patrolowe do dyspozycji "pixelowego patrolu".Funkcjonariusze będą mogli z tego miejsca dokładniej zaobserwować całe miasto a co za tym idzie widzieć sprawce i widzieć co on robi. Na razie jest tylko jedna taka wieża na komisariacie pixelowego patrolu.

Offline

 

#4 2011-08-27 00:59:07

 macho1230

Moderator

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 36
Punktów :   

Re: Sąd PP (Pod Prawem)

Co do sądu , to moje zdanie jest takie , że plan raczej nie wypali , bo oskarżeni od razu trafiają do celi
A co do postu Goltik'a , jak Ty chcesz z wieży widziec , że w domu 20 kratek pod tobą ktoś coś kradnie ? A takie wieże na obrzeżach , trzeba by było co chwile przesuwać , bo jak wiadomo miasto się rozrasta.
I chyba nazwa "Pixelowy Patrol" mówi sama za siebie , zwłaszcza słowo "Patrol" - patrolować.

Offline

 

#5 2011-08-27 08:19:23

Goltik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sąd PP (Pod Prawem)

oj tam oj tam ;D.No rzeczywiście trzeba by było przesuwać te wieże o tym nie pomyślałem.Chodziło mi o to żeby widzieć że ktoś chodzi po działce i wtedy schodzimy na dół i badamy klienta;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.fragordie.pun.pl www.somethingaboutdance.pun.pl www.efemforum.pun.pl www.wonaruto.pun.pl